Hoppa till sidans innehåll

Startlistor KM Hoppning

16 NOV 2019 16:24
  • Skapad: 16 NOV 2019 16:24

Startlista Clear Round          
Start 10.00          
           
Start nr Ryttare Häst Höjd Kubb Resultat
1 Maja Fosser Laban Bom VaRf  
           
2 Louise Bergstedt Estelle 20cm VaRf  
           
3 Nellie Simonsson Musse 30cm VaRf  
           
3 Melvin Persson Kungen 40cm VaRf  
           
  Paus 15min        
4 Stephanie Simonsson Musse 40cm VaRf  
           
5 Filippa Sellén Dactylo 50cm VaRf  
6 Caitlin Felvus Casper 50cm VaRf  
7 Elin Andersson Ash 50cm VaRf  
8 Elin Malmström Cederwall Bella 50cm VaRf  
           
           
  Paus 10min        
9 Filippa Sellén Dactylo 60cm VaRf  
10 Enja Bengtsson Casper 60cm VaRf  
           
           
11 Evelina Strömfelt Cushfar 70cm    
12 Jenny Pettersson Bluffstopp 70cm Tjörns Rk  
13 Nathalie Eskengren Jojo 70cm VaRf  
14 Ellen Fosser Laban 70cm VaRf  
15 Felicia Thorslund Flintdalens Liv 70cm VaRf  
           
           
16 Olivia Strömfelt Cushfar 70cm    
17 Felicia Johansson Calando 80cm VaRf  
18 Elin Axelsson Fanny 90cm VaRf  
19 Jenny Pettersson Bluffstopp 90cm Tjörns Rk  
           
Startlista Lilla KM        
Bedömning A:0/A:0        
         
Start nr Ryttare Häst Höjd Resultat
1 Alicia Andersson Kungen 30cm  
2 Klara Normg Dylan 40cm  
         
         
  Paus 15min      
3 Isabell Johansson Dylan 40cm  
4 Tindra Johansson Kungen 40cm  
         
  Paus 15min      
5 Ines innocenti Dylan 40cm  
6 Frida Salen Jojo 50cm  
         
         
         
Startlista KM        
Bedömning A:0/A:0        
         
Start nr Ryttare Häst Höjd Resultat
1 Louise Bergstedt Estelle 40cm  
         
         
2 Ellen Fosser Laban 60cm  
3 Elin Andersson Ash 60cm  
         
         
4 Lisa Andersson Jazzan 70cm  
5 Nathalie Eskengren Jojo 70cm  
6 Felicia Thorslund Flintdalens Liv 70cm  
  Paus 15min      
7 Louise Bergstedt Brien 70cm  
         
         
8 Felicia Johansson Calando 80cm  
9 Tiva Besang Bo-Gi 80cm  
10 Elsa Harling Mister Wilson 80cm  
         
         
         
11 Nicolina Ahl Jardis 80cm  
12 Louisa Schöldström Iris 80cm  
13 Elin Axelsson Fanny 90cm  
         
         
14 Hanna Holmberg GTS miss Fleue 90cm  
15 Maria Eklund Tonevane Abbey 100cm  
         
         
Skribent: Rebecca Jonsson
Epost: Adressen Gömd

Nästa styrelsemöte: 

 3 April kl. 18:00

 

  

Tjörns Sparbank

 

 

 

 

 

 

 

 

Postadress:
Valsängs RF - Ridsport
Valsäng 155
47192 Klövedal

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link